Események

Az ÉTA Országos Szövetség, melynek a Bárka közösség is tagja, minden tagszervezetéről készít egy bemutatkozó filmet. A miénk elkészült, nagyon örültünk neki, fogadjátok Ti is szeretettel!

__________________________________________________________________________________________________________________________

Hálaadó koncert Pintér Bélával

Az M1 Esély című műsora is hírt adott rólunk

Már az M1 televízió Esély című műsorában is lehetőségünk volt megmutatni, milyen csoda hely a mi kis közösségünk, mennyi minden történik nálunk, velünk. Fogadjátok szeretettel :

A műsor linkje

A Hír TV Radar című műsorában szerepeltünk

30 éves a Bárka

"Sarjasszatok ágakat és teremjetek gyümölcsöt! ...és jót teszek veletek, többet, mint azelőtt, és megtudjátok, hogy én vagyok az Úr." (Ezekiel könyve, 36,8.11B) Ez az ige volt a Bárka Közösség 30. születésnapi ünnepségének jelmondata. Sok szép és megható pillanatot élhettünk át együtt, köszönjük mindazoknak, akik velünk ünnepeltek ezen a szép napon!

Bárka TortaA szinpad

Bárka
Bárka Alapítvány

Jel a világban

• 2330 Dunaharaszti;
  • Mindszenty József utca 3.
  • Tel: +36-70-451-3955
  • e-mail: kozossegvezeto[at]barkaalapitvany.hu